RollPlay

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училището Демстроу!


+6
Изабела Суон
Катрин Тодорова
проф. дьо Равин
проф. Майър
дир. Плъмър
проф. Ватафова
10 posters

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Марио Василев
    Марио Василев
    Ученик
    Ученик


    Брой мнения : 4
    Join date : 22.11.2010
    Age : 26
    Местожителство : Pleven

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  Марио Василев Пон Ное 22, 2010 3:14 am

    1..Марио Василев
    2..12
    3..Роден съм в град Плевен в българия .Моите родители държат 2 магазина .Имам 2 сестри .Занимавам се с технология ,като работа с компютър или разглабяне и сглабяне на телефони .Обичам да се знаимавам с моите животни .Имам 2 кучета и 2 котки .Обичам да помагам на баща ми да пренасяме стоката за магазина , но сега когато баща ми е със счупен крак се оправям и сам .Дядо има много крави през почивните си дни му помагам на село .Взимаме тяхното мляко и го даваме на мандрата да ни направят сирене .Баща ми е отговорник на мандрата на моето село .
    4..Аз съм малко раздразнителен понякога ,но винаги съм весел обичам да права пакости.Моите приятели никога не са ме виждали намусен защото аз винаги съм весел .Когато съм тъжен се разболявам а когато съм весел съм си добре..

    5..Аз съм с руса коса , залени очи ,бледа кожа и имам доста белези от преди.Като малък паднах от една тераса и си счупих кракът от тогава имам един голям белек на кракът .Имам кестеняво-руса коса и хубави пъстро-зелни очи.
    6..Искам да съм много добър ученик в училището...


    Последната промяна е направена от pi4a121 на Пон Ное 22, 2010 3:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
    проф. Майър
    проф. Майър
    Ръководство, преподавател по Физиологични промени и Психология на човека
    Ръководство, преподавател по Физиологични промени и Психология на човека


    Брой мнения : 241
    Join date : 26.08.2010
    Age : 28
    Местожителство : Плевен

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  проф. Майър Пон Ное 22, 2010 3:16 am

    За сега не си одобрен! Не може тооолкова краткоо! Разшири си всичко и след това вече ще бъдеш одобрен! + че се пише разглобяване и сглобяване, а не разглабяне и сглабяне.

    БТВ. Одобрен си, но внимавай с пълния и краткия член. Използвай повече синоними.
    Дилян Ангелов
    Дилян Ангелов


    Брой мнения : 1
    Join date : 22.11.2010
    Age : 28
    Местожителство : София

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  Дилян Ангелов Пон Ное 22, 2010 8:27 pm

    1:Дилян Ангелов
    2:12години

    3:Аз съм роден в град София и съм живял 2 години в Атина - Гърция.На 4 години отивам в Сърбия и там печеля 2 награди за най-добър преразказ на Гръцки език.Наще са разделени .Татко живее в Гърция , а Мама в Холандия.Постоянно ми изпращат пари с които аз и моята баба да живеем спокойно. Играя баскетбол в руската гимназия в София .Хода на плуване и там е моят брат като тренъор.Той е бивш Шампион по плуване.Мечтата ми е да стана като брат ми .Имам 1 куче Лъки и е питбул .

    4.Аз съм с дълга черна коса и със сини очи.Моето лице е малко тъмно .Имам доста малки уши и сплекана глава.В училище имам прякор Уили , а навън с приятели съм просто дидко.Имам доста белези от тренировките по плуване.
    5:Аз съм доста нервен по някога .Повечето хора са ме виждали весел , а някои са ме виждали тъжен или ядосан.Аз рядко съм тъжен , но понякога съм много ядосан за нещо и си го изкарвам на плюшената си играчка Бобо делфина която ми е единствения спомен за моя дядо , който е починал когато съм бил на 2 години.Весел съм винаги когато имам добра оценка и съм много доволен от това .

    6..Искам доста добри оценки да имам този курс !


    Последната промяна е направена от didko_1312 на Пон Ное 22, 2010 8:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    проф. Майър
    проф. Майър
    Ръководство, преподавател по Физиологични промени и Психология на човека
    Ръководство, преподавател по Физиологични промени и Психология на човека


    Брой мнения : 241
    Join date : 26.08.2010
    Age : 28
    Местожителство : Плевен

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  проф. Майър Пон Ное 22, 2010 8:38 pm

    За сега не си одобрен. Добави характер. Разшири малко историята ( с около ред, два ) и описанието. Внимавай с правописа.

    ОДОБРЕН СИ. ИМАШ НЯКОЛКО ГРЕШЧИЦИ, НО ТОВА НЕ Е ФАТАЛНО.
    avatar
    ????
    Гост


    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  ???? Вто Ное 23, 2010 12:52 am

    1.Лориту Яначкова
    2.12
    3. Аз съм родена в град Плевен, България. Обичам родното си място и неговата природа. Обичам да си ходя на село през поочивните дни, защото там правя част от любимите си неща и си почивам. Обичам и градските занимания най-вече, когато излизам с приятели. Едно от любимите ми занимания е да обучавам моя папагал да говори.
    4. По характер съм добър човек, но когато някой ме подразни го показвам. Необичам караниците и големите скандали. Предпочитам спокойната и ненапрегната атмосфера. Когато се сърдя на някой предпочитам да го правя за по-дълго време, защото така успявам да разбера човека колко ми е истински приятел.
    5. Моите очи са светло-кафяви. Лицето ми е леко издължено. Имам прекрасна кестенява на цвят коса. Кожата ми е с лек тен от лятото. Имам малко белези, но за сметка на това някои са големи.
    проф. дьо Равин
    проф. дьо Равин
    Ръководство, преподавател по Екология и Здравно Образование
    Ръководство, преподавател по Екология и Здравно Образование


    Брой мнения : 175
    Join date : 26.08.2010
    Age : 26
    Местожителство : Плевен

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  проф. дьо Равин Вто Ное 23, 2010 1:39 am

    Lority Yanachkova написа:1.Лориту Яначкова
    2.12
    3. Аз съм родена в град Плевен, България. Обичам родното си място и неговата природа. Обичам (повторение) да си ходя на село през поочивните дни, защото там правя част от любимите си неща и си почивам. Обичам (повторение) и градските занимания най-вече, когато излизам с приятели. Едно от любимите ми занимания (повторение)е да обучавам моя папагал да говори.
    4. По характер съм добър човек, но когато някой ме подразни го показвам. Не (интервал) обичам караниците и големите скандали. Предпочитам спокойната и ненапрегнатата атмосфера. Когато се сърдя на някой предпочитам да го правя за по-дълго време, защото така успявам да разбера човека колко ми е истински приятел.колко истински приятел ми е.
    5. Моите очи са светло-кафяви. Лицето ми е леко издължено. Имам прекрасна кестенява на цвят коса. Кожата ми е с лек тен от лятото. Имам малко белези, но за сметка на това някои са големи.

    Лора, добре е, избягвай грешките Exclamation Exclamation Exclamation

    Особрена. Smile

    Поправям колежката - засега е една дума. Smile
    проф. Майър
    проф. Майър
    Ръководство, преподавател по Физиологични промени и Психология на човека
    Ръководство, преподавател по Физиологични промени и Психология на човека


    Брой мнения : 241
    Join date : 26.08.2010
    Age : 28
    Местожителство : Плевен

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  проф. Майър Вто Ное 23, 2010 2:43 am

    Само името да не е Лориту. Може Лора, но не и Лориту.. Все пак тоя сайт не е за лигавщини! Cool
    Никол Алфа Кантрапоне
    Никол Алфа Кантрапоне
    Ученик
    Ученик


    Брой мнения : 4
    Join date : 24.11.2010
    Age : 26

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  Никол Алфа Кантрапоне Сря Дек 01, 2010 12:49 am

    Име:
    Никол Алфа Кантрапоне (На кратко:Ники)

    Години:
    12

    История:
    Никол от малка остава сирак. Прекарва детството си на срутена,изоставена воденица. Рано сутринта, в един ден красива, бяла сова й донася писмо, в което пише, че е поканена да учи в едно от най-престижните и най-известните училища. Тя намира превоз и тръгва на дълъг и мъчителен път. Сега тя е щастлива, че се намира сред приятелите си и се обучава, но дълбоко в душата й тъгата е прекомерно голяма. Тя иска поне веднъж да види родителите си и силно се надява най-голямата й мечта да се сбъдне.

    Характер:
    Никол е много плаха и неуверена в себе си, но въпреки това е темпераментна. Обича винаги да премисля нещата от гледна точка на ситуацията, но понякога просто не може да овладее емоциите си. Винаги поема отговорност за действията си. Не обича да е център на внимание, предпочита да си стои мълчаливо далеч от големите тълпи. Понякога има нужда да остава сама с мислите си. Лесно се сприятелява и би направила всичко за приятелите си. Не обръща внимание на чуждото мнение обича сама да си изгражда представа за нещата. Винаги търси начин да избегне конфликтите.

    Описание:
    Никол не е много висока,но е с добро телосложение. Има дълга,къдрава,руса коса и малко,детско изглеждащо лице. Над великолепните й сини очи се разстилат тънки вежди и дълги мигли. Красивата й усмивка почти се докосва с чипото й носле. Никол поддържа стройната си фигура и се облича по странен, но готин начин.

    Допълнително:
    Любим цвят-зелен
    Любимо растение-орхидея
    Любимо животно-тигър
    Любими храна:пица и спагети
    Любими напитки:Кока-Кола и Nestea праскова
    дир. Плъмър
    дир. Плъмър
    Директор, преподавател по Животнология и Растителнология
    Директор, преподавател по Животнология и Растителнология


    Брой мнения : 73
    Join date : 26.08.2010
    Age : 26
    Местожителство : Плевен

    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  дир. Плъмър Съб Май 07, 2011 7:38 pm

    Одобрена!

    Sponsored content


    Герои (Всеки е длъжен да запише герой) - Page 2 Empty Re: Герои (Всеки е длъжен да запише герой)

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пон Май 20, 2024 5:13 am